Kategoriler
Genel

Bursa Çit Kapısı Modelleri ve Fiyatları

Birçok farklı çeşidi ile çit kapısı özellikle de içeri ya da dışarı doğru açılabilme seçenekleri sayesinde imalatı yapılmaktadır. Aynı zamanda tek kanat kapı yada çift kanat kapı sistemleri ile istenilen yere montajı yapılmaktadır. Bunun yanı sıra özellikle de tel çit kapı kasa çeşitlerinin tasarım aşamasında yüksekliğine ve profil yapısına göre üretimi yapılmaktadır.

İstenilen yüksekliğe göre en boyutu olarak birçok büyüklü yada küçüklü aracın girişine olanak tanıyan bir üretim yapılabilmektedir. Kurulum aşamasında bu çit kapısı çeşitleri arasında bir de normal öne ya da arkaya açılan kapı sistemleri bulunmaktadır. Aynı zamanda yana doğru açılan raylı kapı yada kayar kapı çeşitleri de bulunmaktadır. Birçok değişik faktör göz önüne alınıp hesabı yapılarak istenilen her hangi bir yere imalatı yapılıp kurulabilir. Özenli bir şekilde ve küçük delikler halinde yapılan tel örgü tasarımı sayesinde büyük bir güven sağlamaktadır. Bunun yanı sıra puntalı tel örgü ya da PVC kaplı tel örgü sistemi çeşitleri sayesinde çevreye karşı tüm güvenlik kaliteli bir şekilde sağlamakta.

Aynı zamanda uzun yıllar kullanılma olanağını da yanında getirmektedir. İstenilen her hangi bir yere her türlü ölçü ve ebat yapılabilir. Kaliteli bir şekilde imalatı yapılan bu kapı çeşitleri birçok farklı kullanım alanları mevcuttur. Özelikle de en fazla kullanım alanları olarak müstakil her evin garaj kapısı adına son derece sık bir şekilde kullanılmaktadır. En fazla tercih edilen bahçe kapıları ya da birçok farklı iş yeri adına personelin rahat bir şekilde giriş çıkış yapabilmesi için kurulumu yapılmaktadır.

Elbette yine birçok farklı olarak devlet kurumlarının da değişik yapılarına bu çit kapısı kurulumu ve imalatı yapılmaktadır. Her ne kadar genel olarak birbirinden farklı tel örgü modelleri tercih edilse de, tel örgü sistemi yerine tamamen ahşap kaplı kapı kullanılmaktadır. Bu dışarıdan hiçbir şekilde görme imkânı vermeyen iç kısmı bu tahta çeşitleri ile örülmüş modelleri de kullanılmaktadır. Çit kapısı yapımı itibariyle diğer kapılara oranla çit kapısı fiyatları bakımından ucuzdur. Uygulama yapılacak alan için en doğru seçimi bursa çit firması olan ‘Öz Sağlam Tel’ ile irtibata geçerek ücretsiz keşiften yararlanabilirsiniz.

Çit Kapısı İmalatı

Bu tür kapı çeşitleri arazbirçok müstakil evin garaj kapısı olarak da çit kapısı imalatı yapılmaktadır. Elbette bu demir kapı ve ahşap kapı çeşitlerinin yanı sıra tüm bunlardan farklı olarak tamamen demir parmaklık ile yapılmış ve her noktası ayrı ve özel bir tasarım desen ile yaratılmış çeşitleri de bulunmaktadır. Bu tür kapı çeşitlerine özellikle de müstakil evlerin bahçeleri giriş kısmına uygulaması yapılmaktadır. Tasarım ve istenilen desende ya da renkte özel olarak imalat çeşitleri bulunmaktadır. Son derece sağlam olan ve kolay bir kullanım olanağı veren tüm bu kapı çeşitleri oldukça çok kullanım yeri bulunmaktadır. Aynı zamanda oldukça kolay bir montajı vardır. Uygulamanın kolay olması için çit kapısı imalatı bu etkene göre yapılmaktadır.

Çit Kapısı Fiyatları

Birçok farklı ebat ve yüksekliğe göre müşterinin isteğine bağlı olarak imalatı yapılmaktadır. Kapı imalatı istek doğrultusunda projelendirilirken çit kapısı fiyatları da belirlenmiş olur. Fiyatlar çeşitlere ve modellere göre değişiklik göstermektedir. Bu kaliteli kapı çeşitlerinin boru direkli ya da beton direkli kapı modellerinin yanı sıra ayrıca panel çit kapı çeşitleri de bulunmaktadır. Kaliteli ve sağlam yapısının yanında üstelik son derece uygun fiyatlı birçok değişik çeşidinin bulunması sayesinde en çok tercih edilen kapılarda olmaktadır. Bursa çit firmaları olarak bizi arayabilir, çit kapısı fiyatları ve diğer kapı modelleri hakkında bilgi alabilirsiniz. Çit firması çit kapısı fiyatını belirlerken kullanılacak malzeme ve modele göre değişim sağlamaktadır.

Bir yanıt yazın